preloader

Kullanım Talimatı : İşletmelere Özel

Kullanım Talimatı : İşletmelere Özel

Havai Fişek Nasıl Atılmalı?

Havai Fişekler, düz ve sert bir zemine konulmalı, ardından fitili ateşlenerek havai fişeğin bulunduğu konumdan en az 15 metre uzaklaşılmalıdır. 16 atışlık bir havai fişek 16'dan daha az atış yaptıysa yedek fitilin ateşlenmesi 16 adet atışın yapılmasını sağlayabilir.

Kullanım Talimatı : İşletmelere Özel

Pasta Maytabı Nasıl Kullanılmalı?

Pasta Maytabı yanıcı ve patlayıcı maddeler barındırır, Pasta maytaplarından partiküller sıçrayabilir üzerinizi, saçlarınızı ve kollarınızı yakabilir. Pasta maytabını 15 derecelik bir açı ile öne doğru tutarak yakmanız olası yaralanmaları önler. Pasta Maytabı direk olarak yan yani 45 derecelik açı ile tutulmamalıdır, pasta maytabını koruyan masura daha hızlı alev alacağı için koku ve duman durumunu direkt olarak etkiler. Ek olarak Pasta maytabının alevli kısmını yanıcı veya insan vücuduna temas ettirmemelisiniz.

Kullanım Talimatı : İşletmelere Özel

Volkanlar Nasıl Kullanılmalı ?

Volkanların tamamı el ile üretilmektedir, insan yapımı her üründe olabileceği gibi Volkan üretiminde hata yapılmış olabilir. Volkanın belirli düzeyde oksijen almasını sağlayarak düzenli şekilde kıvılcım ve alev çıkartması hedeflenir, Volkanlar planlanandan daha fazla oksijen alırsa aniden parlayabilir hatta patlayabilirler. Volkanlar ateşlenirken mutlaka ateşleyici fünye yada ateşleyici fünye kullanılmıyorsa sert ve düz bir zemine koyarak ateşleme esnasında elinize her hangi bir zarar vermeyecek şekilde hatta Manyetolu(Lazer) çakmaklar ile ateşlenmesini öneriyoruz.

Kullanım Talimatı : İşletmelere Özel

Meşale Nasıl Kullanılmalı ?

Meşaleler uçlarında ki kağıt delinerek çakmak yardımıyla yada Manyetolu(Lazer) çakmak ile ateşlenmelidir. Eliniz ateş çıkacak bölgeye temas etmemelidir. Meşaleler yanıcı ve patlayıcı madde barındırır, yanış esnasında içerisinden aktif yanan partiküller saçılabilir Meşaleleri direkt olarak insanların üzerlerine doğru tutmamanız gerekir.

TOPTAN SATIŞ & DESTEK >> WHATSAPP

350₺ ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!
Online Alışverişlerde Geçerlidir.

Alışveriş Sepeti

TÜM KREDİ KARTLARI GEÇERLİDİR. TÜM ÜRÜNLER STOKTAN GÖNDERİLİR.

Oturum aç

Planlı Teslimat Abonesi Nedir?

Planlı Teslimat abonesi olmak, Express Parti’nin her hafta sabit olarak ücretsiz dağıtım sağladığı planlı teslimat günlerine abone olmaktır. Siparişleriniz İlçeniz için planlanan günde ücretsiz olarak teslim edilir.

Kimler Faydalanabilir?