Sık Sorulan Sorular

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Sıkça Sorular Soruları daha iyi bir alışveriş deneyimi yaşamanız için derledik ve cevaplandırdık.

Genel Sorular

Ürün Soruları

Satın aldığınız ürünleri bizimle iletişime geçerek kargolanmadan önce iptal edebilirsiniz. Teslimi tamamlanmış ürünlerin iadesi ve değişim ile ilgili kargo ücreti müşterinin kendisine aittir. 30 günü geçmiş siparişler iade alınmaz. Ürünlerin tarafımıza ulaşması halinde Banka Havalesi ve Eft ile yapılan tüm ödemeler aynı gün banka çalışma saatleri içerisinde hesabınıza aktarılır. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde iadeler hemen işleme alınır bankanızın çalışma politikasına bağlı olarak kartınıza iade edilir. “Kullanılmış, yanmış ürünler iade alınmaz.”

Satın alacağınız ürünlerin nasıl gördüğünü Ürün Tanıtımları sayfamızdan ve satın aldığınız ürünün galeri kısmında bulabilirsiniz.

Banka Havalesi / Eft

Ödemelerinizi siparişinizi oluşturduktan sonra banka hesaplarımıza havale veya eft ile gerçekleştirebilirsiniz.

İyzico – Kredi Kartı Online Güvenli Ödeme

Ödemelerinizi siparişinizi oluşturduktan sonra İyzico’nun güvenli alt yapısı ile Online olarak Kredi Kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kapıda Ödeme

Ödemelerinizi siparişinizi oluşturduktan sonra sipariş teslimi esnasında Nakit veya Kredi Kartı ile ödeyebilirsiniz.

Evet web sitemiz üzerinden toptan satın alım da sağlayabilirsiniz. Kurumsal Çözümlerimiz Yerel İşletmeler için daima mevcuttur.

(Düğün Mekanları, Gece Kulüpleri, Meyhaneler, Balık Restorantları, Kafeler, Oteller vb.)

 Kurumsal Çözümler sayfamızda gerekli adımları takip ederek Toptan Havai Fişek, Toptan Pasta Maytabı, Toptan Volkan Şelalesi, Toptan Meşale, Toptan Sis Bombası, Toptan Konfeti siparişlerinizi vermeye başlayabilirsiniz.

Sipariş ettiğiniz ürünlerin hiç bir zarara uğramaması için sizin için özenle paketliyoruz.

Tüm siparişlerinizi hiç bir ücret ödemeden depomuza gelerek kendiniz teslim alabilirsiniz.

17:00 ‘a kadar ödemesi tamamlanmış tüm siparişlerinizi özenli bir şekilde paketleyerek anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile gönderimini sağlıyoruz. Kargo ile yapılan gönderimlerde İstanbul’a 500 km mesafede olan bölgelere 1-2 iş günü içerisinde teslimi sağlanmaktadır. Köy ve şehir merkezlerine uzak bulunan bölgelere 4 iş günü içerisinde teslimi sağlanmaktadır.

Havai fişekler yapısı itibariyle yanıcı ve patlayıcı maddelerden üretilmektedir. Havai fişeklerin doğru kullanımı hiç bir şekilde tehlike oluşturmaz. Havai Fişek Nasıl Atılır? kısmına göz atarak doğru kullanım için gerekli adımları takip edebilir, güvenli bir şekilde özel gün etkinliklerinize gösteriş katabilirsiniz.

Tüm ürünlerimizin nasıl göründüğünü Ürün Tanıtımları sayfamızda bulabilirsiniz. Ürünlerimizin partinizde nasıl görüneceğini görebilirsiniz.

Konfetiyi patlayacak kısmı üst kısmı gelecek şekilde tutun, alt kısmında bulunan dönebilir mekanizmayı sağa doğru hızlıca çevirin. Konfetiniz patlayacaktır.

Konfeti Nasıl Patlatılır? Videomuza ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Meşalenin üst kısmında bulunan kağıt kısmını çakmak, kibrit vb. ateşleyici bir cisimle yakabilirsiniz.

Meşale nasıl yakılır? Videomuza ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Sis Bombasının üzerinde bulunan fitili ateşleyerek sis bombasını yakabilirsiniz.

Sis Bombası nasıl yakılır? Videomuza ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Maytapların üzerinde bulunan kağıt kısmından çakmak, kibrit vb yanıcı bir alet ile yakabilirsiniz.

Maytap nasıl yakılır? Videomuza ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Volkanların üzerinde bulunan kağıt kısmından çakmak, kibrit vb yanıcı bir alet ile yakabilirsiniz.

Volkan nasıl yakılır? Videomuza ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Havai Fişeklerin etrafına sağa veya sola yatıp havaya değil de etrafa dağılmasını önlemek için çevresini taş vb cisimler yardımıyla sabitlemenizde fayda vardır. Havai fişeğin kenarında bulunan fitili ateşleyerek Havai Fişek atışını başlatabilirsiniz. Havai fişek nasıl atılır videosuna aşağıda bulunan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.